Zpěváci

 
Irena Roubalová

Úřednice z Pacova. Druhý soprán. Motto: Mother knows better. Mezi její zájmy patří cestování, knihy a dobré filmy. Vztah k Lumenu je skvělý a o každé skladbě v repertoáru si myslí, že je jedinečná.

Ludmila Studenovská

První soprán. Farmářka z Pacova, zakládající člen Lumenu. Jejími zájmy jsou farmaření a meditace. Říká, že na světě je přece krásně. Mezi nejoblíbenější skladby patří Ó magnum misterium.

Alžběta Kolářová

Ekonomka a projektová manažerka z Hrobské Zahrádky.  Ve funkci prvního sopránu si při zakládání Lumenu pomyslela, že vše je jednou poprvé, což si myslí i doteď. S mottem „Life is life“ je velmi spolupracující a akční ve všech výzvách i v jejích zájmech, mezi které patří zahrádka, zpěv, lidé a víno.

Pavla 

Soprán, vystihuje jí věta: „Nadechni se.“ S očekáváním nových zážitků. 

Adriana Rybářová

S funkcí altu ve sboru se řídí větou „Zhluboka dýchat“. Mezi její zájmy patří zpěv, tanec, ale i malba akvarelem. A vztah k Lumenu? Radostný :).

 

Zuzana Krulichová

Překladatelka a ošetřovatelka domácích mazlíčků. Alt s kladným vztahem k Lumenu a oblíbenou skladbou Ave Maria. Zájmy přiměřené věku vykonává s větou: „Hleďte na ptactvo nebeské.“

Tereza Marčanová

Studentka gymnázia v Pacově. Malá sympatická altka, která jde zkrátka do všeho. Mezi zájmy patří zpěv, divadlo či focení. Na Lumenu jí baví hlavně přátelská atmosféra, posouvání hranic a jednou z oblíbených skladeb je pro ni Notré Pére.

Milada Lysáčková

Knihkupkyně a zahradnice z Pacova. Jejím mottem je „Dobře žít, s chutí být.“ Příroda, turistika, zpěv a zahrada paří mezi její záliby. Její vztah k Lumenu je velice srdečný. Má radost ze zpěvu, z objevování nového a ze společné tvorby.

Věra Saurweinová

 Tenorka ze Zhoře u Pacova z funkcí kronikářky. Jejími zájmy jsou příroda, hudba a zahrada. Učení nových skladeb je pro ni mocným nástrojem sebepoznání. Být součástí Lumenu je výzva a radost ze společného tvoření. Oblíbenou skladbou je An Irish Blessing. 

Leona Stejskalová

Učitelka na pacovském gymnáziu užívající každého dne. V mužské sekci tenoru se cítí jako doma. Obzvláště při interpretaci jakékoliv populární skladby. Pozorovatelka lidí, znalec pivního moku, věčně „na cestě“. Motto: „Nemusí být smutno, hlavně když je veselo.“ 

Jan Kolář

Honza.

Jan Nekovář

Druhý bas. Zastánce myšlenky Nature-connected, které obětoval celou kariéru.